| ButterflyMiley a întrebat:

Nu stiu daca stiti dar as vrea si eu un site sau o idee ca sa pot afla o parola de mess. Mi-am uitat parola la un id iar acolo avem un email care trebuie sa il recuperez deci va rog frumos daca stiti un site sau o idee nu conteaza ce! Ceva ce o fii dar macar sa imi pot afla parola de mess! Stiti? big grin sad :@

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Daca iti amintesti raspunsurile la intrebarile de siguranta clic "forgot your password?"

| itsirc3 a răspuns:

De ce nu dai la forgot password si urmezi pasii ca sa schimbi parola. E mai simplu.

| ButterflyMiley explică (pentru itsirc3):

Mda...o sa le incerc pe toate raspunsurile laughing

| JustCosmin a răspuns:

Nu exista asa ceva, singura posibilitate ar fi sa intri aici: https://edit.yahoo.com/......forgotroot da-i la "I forgot my password" si incerci sa-ti amintesti raspunsurile la intrebarile selectate de tine.