| Focutza a întrebat:

Mi-am uitat parola de la Facebook. L-am facut de mult timp, acces la email nu am ca nu mai stiu nr de telefon, numarul de telefon de pe Facebook nu il mai am. Totusi telefonul mi-a retinut parola in aplicatia Facebook. E vreo metoda sa o gasesc?

3 răspunsuri:
| FlorenciaFlo a răspuns:

Era o idee nu știu dacă merge

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai un cont de Google pe telefon acceseaza asta:
https://passwords.google.com/? pli=1

| simulare a răspuns:

Recomand pe Marian. El m-a ajutat sa aflu parola contului de Facebook si Instagram E rapid si profesionist.
Daca aveti nevoie de ajutor dati email la : ursulmarian95@gmail.com​