| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ar rula macar pe low Gta V pe configuratia asta?
Sau ma chinui degeaba sa astept 3 ore pana se descarca?
4 gb ram ddr3
Procesor Intel core i7-5500U Cpu 2.40 ghz
Placa video Amd (nu stiu cum se numeste) 2gb

63 răspunsuri:
| wowmentol2 a răspuns:

Omule merge pe 4 GB ram conteaza mult placa video eu am terminat jocul de 3 ori piratat pe 4gb ram apoi mi-am luat laptopul asta cu configuratie mult mai mare si mi-am cumparat si gta 5 mie mi-a mers si pe 4gb, cu toate la low dar mergea

| Bogdy666Bogdix a răspuns:

Ar merge dar cauta pe net cum sa il optimizezi pentru pc-ul tau. Ti-ar merge cu 30-35 fps

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Este posibil sa mearga din ce vad pe aici. la 2.40 ghz vad ca cere minimum 2.50 ghz dar in rest am vazut ca merge si pe 4 gb ram