| DesertRat95 a întrebat:

Am o intrebare despre Tehnologie. Credeti ca mi-ar rula destul de bine Fifa 12 (macar la low) pe Pc-ul meu cu urmatoarele specificatii: Ram 1GB DDR3, placa video Sapphire Radeon 2600XT, windows XP, Intel(R) Pentium(R) 3.0 Ghz (single core). Credeti ca poate rula binisor macar la low? Astept raspuns, va multumesc!

13 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O, a revenit copilul minune cu componente vechi de 10 ani si ram ddr3. OOOOO laughing)). Nu stium daca iti ruleaza sau lu, dar sigur il piratezi, deci o puteai sa probezi.

| DesertRat95 explică (pentru sltlp):

Iara tu smechere? Nu mai am nevoie de raspunsuri de la tine. Te crezi tu tare, ai vreo problema ca am componente vechi? Mai bine vezi-ti de valau' tau acolo si lasa-ma in pace, nu am nevoie de tine, exista multi alti care pot da un raspuns normal si civilizat. Nu am nevoie de unu care ii un tigru in apa ca sa imi raspunda. Mersi de intelegere(de fapt nu).

| sltlp a răspuns (pentru DesertRat95):

Uite ca nu vreau. Simplu. Deci care e treaba, cu pentium 4 si ddr3 la ram?

| DesertRat95 explică (pentru sltlp):

Copil fara viitor... Vorbeste tu cat vrei singur, s-asa is destul de matur sa te las sa iti vezi de corigenta ta de la cresa pentru toamna. Ar fi bine sa inveti. Sa traiesti pana mori!

| Mihai1810 a răspuns:

Scrie aici numele jocului si vezi daca iti merge http://systemrequirementslab.com/cyri

| Public22 a răspuns:

Nu cred, ti-ar mai trebui niste memorie Ram.

| manuel72 a răspuns:

Jocul cere minim 2gb de ram, 256mb placa video cu cip de acceleratie 3D, procesor dual-core Intel Core 2 Duo, echivalent sau superior, windows xp sau superior.

| DesertRat95 explică (pentru manuel72):

Minim 1 Gb ram

| manuel72 a răspuns (pentru DesertRat95):

Instaleaza-l si probeaza.Parerea mea e ca nu merge. Daca jocul cere minim 1gb de ram, windows cu ce merge? De ce nu te uiti la system, in panoul de control cat ram ai disponibil?

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Tind sa cred ca Fifa 12 nu va putea rula pe PC-ul tau. Cerintele sunt ceva mai mari:
-2 GB RAM
-CPU cu dual core 2 Ghz.

| DesertRat95 explică (pentru ForevărTughedăr69):

Aia e la recomandat, dar la minim e 1 GB ram si dual core 1.6 (adica 3.2 ghz si eu am 3.0 ghz)...

| Florin_Lascus_1997 a răspuns:

Da o sa-ti mearga la lowwinking

| Bogdan_Andrei_1991_4OBk a răspuns:

Iti merge pe low -medium scoti v-sync dai pe rezolutie mica si pui none la antialiasing