| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a stricat masina de spalat vase. sad nu duce programul la capat, in doua locuri se opreste adica spala continuu daca nu dau mai departe programul. Mai i s-a intamplat la cineva asa? Nu s-a stricat chiar singura, adica am ramas fara pastile si am pus sampon de vase si a facut multa spuma... happy deocamdata am lasat-o la odihna

1 răspuns:
| Liiidiaaa a răspuns:

In primul rand este stricata ca ai folosit sampon de vase si eu am facut la fel si am sunat pe cineva sa mi-a repare deci data viitoare sa folosesti numaai pastile ok?