| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce poate fi daca s-a facut spuma de la detergent in cuva de la masina de spalat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cheama un depanator de masini de spalat, ca s-a stricat.

| sierra1 a răspuns:

Ai folosit un detergent NEPORTIVIT. Nu-i mare bai!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Așa, online nu poți repara o mașină de spălat.
Cheamă un meșter dacă e cazul. Sau dacă e mașina e prea "bătrână", vineri sunt reduceri mari, stai la pândă pentru alta

| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Vezi ca nu se invarte continuu cuva. Se schimba si sensul de rotatie. in timpul programului. Poate asta iti da impresia ca nu mai merge. O cauza mai poate fi ca ai pus detergent manual in loc de automat.

| Yuoia a răspuns:

Pentru spuma, confirm ce a spus Darrio: ai pus detergent de spalare manuala.
Ai masina de mai mult timp sau acum vezi si tu o masina de spalat automata?
Ca sa ne lamurim, sa stim ce-ti raspundem.