| MZc a întrebat:

Merita sa se cumpere masina de spalat vase doar pentru doua persoane?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ții la manichiura doamnei, îi iei și nu comentezi!

| Freya1 a răspuns:

Se spune ca de multe ori consumi mai multa apa pentru spalat si clatit cand le speli de mana decat daca le-ai baga intr-o masina, dar nu stiu cat e de pe bune.Ca sa nu mai vorbim ca trebuie sa o cam umpli, plus sa le limpezește putin inainte.
Si eu sunt tentată să iau una dar stau pe gânduri, tot doi vom fi.

| Celcestietot a răspuns:

Tu stii cum iti ai impartit timpul si cate vase iti raman folosite la final, dar asa comentand strict de masina de spalat vase, merita cumparata pentru 2 persoane.

| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde și de volumul de vase care se strânge, dar teoretic merita salvezi 15-20 de minute pe zi.