| Marioaramaria a întrebat:

Mi s-a stricat tableta si nu o pot duce la un service prea curand si as dori sa aflu daca ias putea face ceva

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, nici macar nu zice ce are si ne intrebi daca o poti repara tu? Raspunsul e sigur NU, altfel o reparai deja si nu mai intrebai pe aici

| OnuOnulică a răspuns:

În primul rând se scrie "i-aș". Și în al 2-lea rând nu o poți repara de unul singur dacă nu ai un minimum de cunoștințe în tehnologie.

| K0sti a răspuns:

Marie si Marioara...nu suntem clarvazatori...

| Marioaramaria explică:

Am reparato conectadu-ma la calculator deci nu-mi pasa de raspunsurile voastre rautaciose