| KatyyLWA a întrebat:

Am o problema cam mare la tableta. Este Allview Slim City si de curand mi s-a stricat incarcatorul, acum il folosesc pe cel de la telefon, care este LG. Ieri, mi s-a stins tableta si atunci mi s-a restartat totul. Este in engleza, nu mai am jocuri, cont google etc. Doar melodiile si pozele. De fiecare data cand se stinge, se restarteaza din nou. Nu pot descarca jocuri... Ce ma fac?

O pot duce la service, este inca in garantie, dar ma gandeam ca pot sa o fac eu pentru ca service-ul este in Bucuresti, iar eu din Craiova si va lua ceva timp pana o repara...

1 răspuns:
| SanduMircea a răspuns:

Du-te acolo daca ii faci ceva mai rau garantia nu mai este valabila.