| Antonio1289 a întrebat:

Nu îmi mai știu parola de la laptop.Am incercat sa apas f8 când se deschidea că știam că se buteaza daca apas f8 și nimic.Va rog ajutați-ma

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Care parolă? Cea de la BIOS sau de la sistemul de operare?
Dacă este cea de la BIOS, ori încerci parola master de la fabricant, ori încerci să scoți bateria ce ține BIOS-ul și să îndepărtezi orice sursă de energie de la laptop (acumulator și încărcător).

| PainTech a răspuns:

Pentru resetarea parolei BIOS scoti bateria interna sau muti jumepul de langa baterie si il lasi cateva ore ( pentru a fi sigur ).

| gelu1970 a răspuns:

Formateaza