| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

Nu imi merge facebook-ul! Plss Heeelp!

Fundahappy

37 răspunsuri:
| giuliutapisicutza a răspuns (pentru Ani11):

Are legatura deoarece nici mie nu imi merge si imi cere se schimb data si ora la ceas la calculator, am incercat sa fac asta dar nu ma lasa sa resetez data si ora, de ce?

Alte răspunsuri
| denrazvan a răspuns (pentru Ani11):

Unele site-uri mare/puternice folosesc date din calculatorul tau... si data si ora se testeaza cu ceea reala pentru a vedea daca certificatul de autorizare este la zi,,,

| Ani11 a răspuns:

Mda. (Asta e pentru toti) Trebuie doar sa va schimbati la calculator data si ora (Normal ca trebuie sa fie data in care te aflii in acea zi, si ora la care esti) big grin