| Suntsaracnuambani a întrebat:

Ce aplicații google mai merg pe S2? Mai merge WhatsApp, Messenger, Facebook și Chrome/Via browser? Am nevoie de ajutor va rog nu durează mult să răspundeți HEEELP

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum mai spuneam (degeaba de altfel...)

https://www.tpu.ro/......va-promit/

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai probabil nu merg pentru ca ma indoiesc ca a mai primit actualizare androidul. Eu am o tableta destul de veche unde nu mai merge nici macar mailul.
Cand iti iei un telefon e bine sa te orientezi spre unul mai nou, s2 este foarte vechi pentru ceea ce ai tu nevoie.