| DerpRo69 a întrebat:

Nu imi merge YouTube-ul de pe telefon, am un Samsung Grand Prime nu pot sta pe YouTube pentru ca zice ca nu am conexiune la retea dar eu am conexiune buna...Am tot dat "Oprire forțată" apoi "Golire Cache" si "Stergere date" pe net asa îmi tot zice sa fac si la altii a mers dar la mine nu.Stiti alta solutie?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti, incearca sa dezinstalezi aplicatia, s-au sa o aduci la setarile implicite si apoi un update din magazin play, daca problema persista, incearca sa il duci la un service si vezi ce iti spun si acolo.

| octav005 a răspuns:

Actulaizeaza aplicatia Youtube. s-au serviciile google play