| AlexandarAlx a întrebat:

Salut am un telefon Samsung galaxy grand prime si nu am s voice ce sa fac?

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Asa e cum zice ishallhelpyou.
Am observat si eu ca pe telefoanele mai ieftine softul a fost saracit mult fata de cum era inainte, probabil pentru a promova modelele mult mai scumpe care in absenta softului ar fi aproape identice cu modelele mai ieftine. (cu exceptia unui plus de viteza la cele scumpe fata de cele mai ieftine, adeseori neglijabil)

| ishallhelpyou a răspuns:

Conform acestui forum:
http://forum.xda-developers.com/......e-t3055197

Samsung a scos aceste functii din telefon, nu ma intreba de ce, probabil pentru ca este un telefon budget si nu li se pare OK ca un telefon budget sa aiba toata functionalitatea software ca unul premium.