| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu apelurile pe telefon (galaxy j1). De câte ori vreau să sun pe cineva, îmi apare "InCallUI s-a oprit". Am intrat la "toate aplicațiile" şi am dat la asta "oprire forțată", "ştergere date" şi "ştergere cache". Nu merge nimic. Trebuie neapărat resetat?

Răspuns Câştigător
| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Buna!, neaparat resetat sau resoftat.

| anonim_4396 explică (pentru Cazacu_Marius_1979):

Ce presupune resoftarea? Nu mă pricep

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca si cum rescri windowsul la calculator, posibil sa trebuiasca si o resetare, sa-ti faci un backup inainte. Foloseste smartswitch pentru resoftare, atentie : iti cere modelul exact si SN-ul, le gasesti pe eticheta sub baterie.

| anonim_4396 explică (pentru Cazacu_Marius_1979):

Mulțumesc happy

| anonim_4396 explică (pentru Cazacu_Marius_1979):

Ce fac dacă după ce l-am resetat, când vreau să adaug un cont la google play zice "problemă de comunicare cu serverele google"? laughing

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns (pentru anonim_4396):

E conectat la wi-fi?

| anonim_4396 explică (pentru Cazacu_Marius_1979):

Era pe date. Nu mai contează, mi-am luat J3 laughing mersi mult oricum