| GeorgeMih0 a întrebat:

Nu merge sa vad live. urile prietenilor de pe fb. De ex. Daca face cineva live pe fb imi apare si cand dau click imi apare conectare nereusita. am Samsung galaxy grand prime. De ce nu merge? Multumesc!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Folosește alt browser pentru navigație și asigură-te că ai instalat Adobe Flash Player.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Incearca alt broswer

| Darius392 a răspuns:

Incearca sa te uiti din aplicatia Facebook sau din alt browser. Poate e nevoie sa instalezi Streamago din Google Play, aplicatia pentru live-uri

| Capota_George_1953 a răspuns:

Nicieu nu pot sa vad laiv de la prieteni.