| MăDălinBlack a întrebat:

De ce nu merge sa fac live pe facebook?
Am Samsung galaxy grand prime...
Pe grand neo plus merge::::...

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pe al meu Samsung Galaxy Core Prime nu merge live. Nu exista deloc aceasta functie. Nu stiu din ce cauza. Intreaba-i pe cei de la Facebook.

| AdrienWH a răspuns:

Actualizeaza aplicatia Facebook.Tu poate utilizezi o versiune mai veche care nu permite sa faci live

| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Incearca sa faci o actualizare a Facebook-ului, poate merge.

| IfremCosmin a răspuns:

Nici mie nu îmi merge am Samsung Galaxy Grand Prime de 8GB memorie stocare, Android 5.1.1 (Lolipop), 1GB ram și 4 nuclee nu înțeleg de nu pot să fac live pe Facebook sad

| Adam_Costin_1991 a răspuns:

Ai rezolvat problema și dacă da cum

| Iacob_Catalin_2000 a răspuns:

Am si eu Grand Prime, optiunea va fi disponibila mai tarziu.

| Magnet_Marius_1987 a răspuns:

Dece nu pot face live pe Samsung grand prime

| Madonna_Mia_1976 a răspuns:

Nici eu nu am aceasta optiune. Voi ati obtinut-o? Spunea cineva mai jos ca optiunea va fi disponibilă mai tarziu! Era septembrie, e deja decembrie! Cât va mai dura? Voi aveti idee?

| Lala_Laura_1970 a răspuns:

De ce nu merge live pe Facebook

| Padure_Nicu_1986 a răspuns:

Buna de ce nu pot sa fac live pe Facebook pe Samsung grand prime g- 531f de ce

| vladutboy a răspuns:

Nici mie nu ini merge si am un telefon WIAM #46
Memorie 8 GB
Ram 1 gb...