| anonim_4396 a întrebat:

Nu merge subtitrarea la BSPlayer... o pun de 1000 de ori si nu imi apare deloc. Ce pisica are? La orice film incerc face asta.

8 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Schimba versiunea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarca vlc media player si o sa mearga happy

| ahlrh a răspuns:

Dai click dreapta, cauti "Incarca Subtritrare" dai click pe ea, si dupa iti apare o casuta cu toate directoarele, cauti subtritrarea, si dai open, cam atat..., si asta trebuie sa o faci mereu la fiecare film nou.

| 3thera a răspuns:

Poate o birmaneza?

| luckyluke a răspuns:

Poate sunt subtitrarile dezactivate. Incearca sa apesi "S" in timpul filmului.
Poate e umblat pe la proprietatile subtitrarii si "font-ul" colorat in negru in loc de alb.
Poate incerci sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou : www.bsplayer.com
Poate... poate...:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te lua dupa astia descarca vlc si da si mie id-u tauhappy

| Madalin a răspuns:

Poi cand dechizi filmul dau click dreapta-load subtitles sau ctrl+L
Sper ca te-am ajutat dar mia bun e KMPlayerwinking
Funda plzz

| m5789932 a răspuns:

Intr-adevar VLC media player, este unul dintre cele mai bune pentru vizionarea filmelor. Il descarci de aici: http://www.videolan.org/vlc/
(click pe Download)