| KikiRiki98 a întrebat:

De ceva timp nu imi merge Bsplayer-ul...adica imi descarc un film si subtitrarea lui, pornesc filmul si imi apare o casuta in care scrie eroare si am dat continue appliction si a inceput filmul dar la minutul 15 cam asa nu mai merge...Se blocheaza imaginea si pur si simplu nu merge.Si scrie la inceputul filmului ca aceasta versiune nu o pot folosi pentru nic o activitate comerciala.
Mentionez ca am ultima versiune Bsplayer, 2.64 cred.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
De unde ai luat versiunea?
Alt codec mai ai să încerci?
Pentru Bsplayer, dezinstalează programul simplu de la Control Panel sau cu Revo apoi descarci de aici> http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=107968&t=4&i=1

Dacă ai alt codec zic să încerci cu acela (spre exemplu Windows Media Player sau KMPlayer sau VLC, K-Lite etc), poate problema e cu fişierul filmului.
Aceste codecuri le găseşti şi aici, secțiunea Media> http://ninite.com/
Deci?

| KikiRiki98 explică (pentru DDCC):

Nu e problema cu Bsplayer-ul ca l-am dezistalat si instalat din nou si tot nu merge.Si nici pe Media Player si VLC nu merge.Deci e vreo problema cu fisierul? ce pot sa fac sa mearga?

| DDCC a răspuns (pentru KikiRiki98):

Nici cu K-lite nu merge?
Despre ce fișier video e vorba?
L-ai descărcat de pe net?
Păi, poți să încerci cu ăsta, ca să repari fișierul > http://goo.gl/rxiy6
Dacă e de pe net atunci cel mai uşor e să-l redescarci, zi-mi numele doar.
Poţi reda fişierul fără subtitrare?

| Leatherleader a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-ti Windows media player sau VLC medi player!

| 70NCU a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci, decat poate o reinstalare a BsPlayer-ului si sa reinstalezi si OS-ul ( Sistemul de operare) altfel... mergi pe Winamp.