| Bobby26 a întrebat:

Am o problema cu bsplayer pe windows 7.Cand ruleaz un film cand apare subtitrarea se opreste imaginea pana dispare subtitrarea imi zice sa modific ceva la randare video da n-am inteles ce Stie cineva ce trebuie sa fac pls dau funda va rog big grin

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Iti recomand kmplayer.al instalezi intri la optiuni, preference la subtitle processing, font style schimbi primary si substitute pe arial ce si la charset al pui pe east central europe ca sa citeasca caracterele romanesti. si la asociation intri si apesi aplly to system asta este tot. kmplayer are codeci interni nu are nevoie de codeci externi.
Fiind cel mai bun player audio/video la ora actuala alaturi de gomplayer care este si el BUN.

Personal numai folosesc bsplayer de 3 ani

trecusem prima oara pe gom player si dupa aceea pe kmplayer si aici am ramas pana inm ziua de azi big grin

| Bobby26 explică:

Am si kmplayer, dar la kmplayer nu se aude sunetul la fisierele.mkv oricum l-am facut big grin