| 95Cosmin a întrebat:

Nu pot intra in Yahoo Messenger, de cate ori intru imi da o eroare in care zice ca configuratia e incorecta.Am incercat sa il reinstalez, sa instalez o versiune mai veche dar nu merge, Any ideas?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Vezi aici rezolvarea:
http://www.videotutorial.ro/? p=9839
Mai jos si video.Succes!

2 răspunsuri:
| Queen1456 a răspuns:

Pai,,daca nu iti merge si chiar vrei sa stai pe mess, poti intra pe google la yahoo messenger, si te loghezi. nu e ca pe mess da poti vorbi :*. Funda?puppy dog eyes

| ady1488 a răspuns:

Ai incercat si asa? prima ta pagina de mess >>> sus la Messenger >>> Connection Preferences >>> bifezi cea de a 2 Connect via a proxy server >>> dai ok si acum ar trebui sa iti meargawinking bafta