| CarlosSmit a întrebat:

De ce nu imi merge messenger-ul? Dau funda! Cand dau sign in imi arata ca intra si dupa iese la nimic 2 secunde. Am incercat sa-l reinstalez dar nu a mers o versiune mai noua imi dadea o eroare cu firewall am dezactivat firewall si degeaba, Am instalat o versiune mai veche cred ca e 8 dar nici acesta nu merge. Internet-ul merge bine

2 răspunsuri:
| CarlosSmit explică:

Nu este asta acum am schimbat parola si tot nu imi merge. Multumesc oricum ai fost draguta

| ionela_4497 a răspuns:

Buna eu cred ca incearca cineva sa ti sparga parola schimba parola si ai sa vezi ca o sa fie bine bafta sper ca ti am fost de ajutor mi s-a intamplat si mie de mai multe ori si la mine a mers pupiii