| GabiO a întrebat:

Am o problema! Cand intru intr-un joc si apoi il dau in bara imi apare o eroare la yahoo messenger si se inchide. Am incercat sa reinstalez si la fel. Patesc asta de cand mi-am reinstalat windows-ul.

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Pai ai putea sa ne spui despre ce eroare vorbim, ca sa stim cum remediem problema.
Nu ne lasa cu ochii in soare, un screenshot ar putea ajuta.winking

| JusticeForCraiova a răspuns:

Windowusu pe care l-ai instalat e cu key? acel cod al windowsului licenta lui.
Depinde si de messenger de versiunea lui.