| Bass2 a întrebat:

Nu pot trimite sms unei persoane. Adica eu ii trimit si 10 sms si nu le primeste. De sunat pot sa o sun, dar mesajele nu le primeste. Si doar la noi e problema asta. In rest ea primeste sms-uri de la oricine iar eu pot trimite oricui. Stie cineva ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Sa nu fie vorba de o setare in telefonul ei, ia baga simul ei in alt telefon si trimite-i un sms vezi daca al primeste. Daca da inseamna ca e din setarea telef te-a bagat la restricionare primire sms de la nr tau.

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Mergi cu telefonul la reparat.