| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce dar nu s-a trimis. Va rog ajutati-maa. Stateam si ma uitam la un film pe laptop si deodata nu mai am wifi incercam sa ma reconectez dar nu mergea! Pe telefon merge dar pe laptop nu! Si nu merge absolut deloc iar eu nu i-am facut nimic! Dau funda :'( va rog raspundeti

1 răspuns:
| HelloWorld00 a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel si mi-am dat seama ca problema era ca imi bagasem recent windows 10. Problema a disparut dupa in jur de saptamana. Si tu esti in aceeasi situatie?