| Panteraa a întrebat:

O aplicație de editat pozele gen photoscape știți? Este program pentru calculator dar nu găsesc ca și aplicație. Dar gratis să fie. Photoscape este asemănător cu Photoshop doar ca nu e așa complex.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape si Photoshop au ca singura similaritate cuvantul "photo" din nume... PicsArt e ok pe telefon, dar tot e o mizerie comparativ pana si cu Paint-ul deja inclus in Windows.

| NLS a răspuns:

Snapseed
Sau Photoshop Express
Sunt singurele care merita atenție, având fiecare un set extins de unelte.

| NLS a răspuns (pentru NLS):

Daca nu-ti place interfata din Snapseed, poti incerca Polarr, e aproape la fel de bun.