| MaduMadutsa a întrebat:

Care este cel ma bun si mai complex program de photoshop (photoscape) pe care il stiti pentru android?

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Sunt mai multe :
Photoshop.com Mobile - Adobe Photoshop Express

Vignette - aplicatia Vignette adauga efecte bazate pe lumina si umbre pentru a le face si mai frumoase.

PRO Paint Camera
Pro Paint Camera este ceea ce ai nevoie atunci cand vrei sa adaugi text peste poze, sa adaugi efecte solarize, negative, si la fel ca restul aplicatiilor efecte standard.

Camera 360
Aceasta aplicatie iti poate transforma telefonul intr-un aparat foto profesional. Poate sa adauge efecte interesante precum tilt shift, transformarea in fotografie HDR, draft, ghost, etc.

PicSay
PicSay este un editor foto popular. Are efecte si posibilitati mai variate fata de multe alte aplicatii de editat fotografii. O parte dintre acestea sunt corectarea culorii, adaugarea de text, adaugarea de elemente grafice si efecte precum distorsie, spotlight, etc.

picsayapp thumb 10 aplicatii Android pentru editarea fotografiilor
Camera Fun Pro
Singura aplicatie Android care poate adauga efectul Photoshop Lens in timp real.

Camera Zoom FX
Camera ZOOM FX are 40 de efecte posibile in portofoliu dintre cele mai variate.

FX Camera
FxCamera cuprinde efecte des intalnite in portofoliile fotografilor, precum ToyCam, Polaroid, care schimba formatul si culorile pozei astfel incat sa para facuta acum multi ani.

Pic Bubbler
Imaginea vorbeste de la sine. Prin intermediul aplicatiei adaugati cerculetele pentru a crea impresia ca persoana este dezbracata.
http://www.itnewz.ro/wp-content/uploads/2010/12/picbubblerapp_thumb.jpg

Retro Camera
Cu Retro Camera puteti adauga o gama larga de efecte retro pentru a face imaginile sa para din vremuri trecute de demult. Cinci tipuri de efecte vignette, efect de film vechi, alb negru, etc.

Photo Effects
Aceasta aplicatie va putea adauga peste 40 de efecte fotografiilor tale.
http://www.itnewz.ro/wp-content/uploads/2010/12/photoeffectsapp_thumb.jpg