| Gurgiu a întrebat:

O aplicatie pentru Android sa ascult muzica fara net?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca ceea e ceri nu face nici un sens.
Aplicatia de Android ca sa asculti muzica, este doar pentru cea de pe internet. Fara internet, aplicatia este inutila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AnaMaria50
Sunt o tona de aplicatii si de ios si de Android, care te lasa sa asculti muzica, si cand nu ai internet. Simplu, cand esti acasa, iti faci un playlist, bifezi asculta si offline, si voila, se incarca acasa pe wifi, si cand esti undeva unde nu ai internet, se poate asculta.

Dar de ce vrei Ionut, pentru iphone? ca poti sa-ti bagi muzica si in iphone, sau ipod, cu syncios si EaseUs MobiMover. happy

| QElenaBoghiu a răspuns:

Cauta pe magazin Play
Radio fără net.
Sau muzica fără net

| venividivici2017 a răspuns:

Spotify Premium.Descarci muzica si asculti offline.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Spotify. Îți downloadezi ce playlist uri vrei și asculți când vrei

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe bune? nu ai auzit niciodata de un mp3player sau iPod?
nu, NU iPad, ci iPod, primul sistem digital de vandut muzica per melodie si nu per CD/disk de vinilin, caseta, etc. care erau per album, si care era pur off-line, nu avea wifi (decat iPod smart, care a aparut mult mai tarziu, dupa iPhone si era practic un iPhone fara partea de telefonie), asa ca, cumparai muzica pe calculator, si din iTunes o bagai in iPod, printr-un cablu de date, sistem inventat de Apple si care a revolutionat industria SI PIATA muzicala!
la fel mp3playerele, luai mp3-uri de unde puteai si apoi le bagai in player, prin usb, card sau cablu usb
chestii care au inlocuit personal walkman (adica minicasetofon portabil) si mini CD player portabil

iar functionalitatea carora (iPod si mp3player) a fost preluata de TOATE smartphone-urile, FARA EXCEPTIE

raspunsul este music player, sau orice aplicatie asemanatoare, dupa care bagi telefonul in calculator si pui muzica de preferat in format .mp3 pe card sau pe storage, aplicatia o v-a gasi si o sa poti face play

eu ascult muzica din telefon, NUMAI asa, radio ma calca pe nervi pentru ca rar prind o melodie care sa imi placa, iar alte aplicatii pana acum nu am stiut, o sa incerc si eu spotify

totusi, daca nu ai muzica in calculator, nu ai calculator, nu ai cablu de date, etc. atunci poti sa iei muzica asa cum s-a raspuns la intrebarea asta:
https://www.tpu.ro/......e-youtube/