| GoldandSilver a întrebat:

O sa am un formular de completat pe viitor si imi apare o casuta in care trebuie sa adaug link-uri cu poze. Cum adaug o poza cu link in aceasta casuta?

Răspuns Câştigător
| artur99 a răspuns:

1. Intri pe http://imgur.com/
2. Dai „New Post" din stânga sus
3. Alegi poza
4. O să vezi că începe să se încarce. Aștepți până se termină de încărcat și nu mai mișcă nimic
5. Dai click dreapta pe imagine și dai „Open image in a new tab" / „Deschide imaginea într-o filă nouă"
6. Copiezi linkul de sus al imaginii tocmai deschise în noul tab, și acela e ceea ce cauți. :))

2 răspunsuri:
| Ellyyyyyy a răspuns:

Pai dacă pozele sunt de pe google dai copy la link

| GoldandSilver explică (pentru Ellyyyyyy):

Trebuie sa adaug poze de pe calculatorul meu, nu de pe net.