| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Aveti idee daca trebuie completat vreun formular pentru Portugalia?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Dar pentru ce?

| Vântulalb a răspuns:

La ce fel de formular te referi? Pentru ce anume? Intrare, munca, sau ce?

| NiculaiMarianTraian explică (pentru Vântulalb):

Acel formular pentru intrare

| Anonimul151 a răspuns (pentru NiculaiMarianTraian):

Formular de intrare covid?

| Anonimul151 a răspuns:

Dacă te referi la formularul covid de întrare în Portugalia, nu cred că mai trebuie completat.

Probabil trebuie completat dacă există restricții, dacă nu, nu trebuie. Cel mai bine ar fi sa te interesezi de acest lucru pe site - uri oficiale căutând pe internet.

La acest formular te refereai?

Răspuns utilizator avertizat