| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Oare de ce nu mai citeste laptopul cd-urile/dvd-urile in partitia E?

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Asta e ca şi cum te-ai duce la mecanic sa-l întrebi de ce ţi s-a stricat maşina când tu ai lăsat-o acasă. Pot fi o mie de motive. Du-l la cineva care se pricepe.

Bula
| Bula a răspuns:

Cititorul de CD/DVD nu este o partitie, ci unitate independenta de hard disk.

| Ax3LdeV a răspuns:

Cea mai plauzibila problema ar fi dirveru daca nu e asta atunci reinstall windows daca nu il duci la reparat

| Gabi1169 a răspuns:

Doar in partitia E? daca tu stii ca nu l-ai scapat si esti sigur ca nu l-ai apasat sau alte chesti neobisnuite (ma refer la dvd-rom) posibil ca CD-ul sau DVD-ul sa fie zgariat.

| RAY a răspuns:

Poate e stricata unitatea optica