| TiberiuFasole a întrebat:

Ok, deci, sa lamurim de acum: Sunt complet nou cu Twitter-ul. Bun, deci am deschis un link pe care scria "Share you follow to your followers", dar in "Who to follow" imi arata ca nu am dat follow la acel cont. Deci? Sau "Who to follow" inseamna cine mi-a dat follow, nu la cine am dat follow? Daca e asa, atunci cum vad lista cu follow-uri? Repet: Sunt complet nou cu treaba asta.

Răspuns Câştigător
| kyliejenner a răspuns:

Who To Follow sunt propuneri/recomandari de conturi pe care sa la urmaresti

Ca sa vezi pe cine urmaresti/cine te urmareste, intri pe profilul tau si dai pe following/ sau followers

3 răspunsuri:
| TiberiuFasole explică (pentru kyliejenner):

Dar cum vezi tu pe cine urmaresti?

| kyliejenner a răspuns (pentru TiberiuFasole):

La following pe profilul tau

| TiberiuFasole explică (pentru kyliejenner):

Multumesc mult.