| Parker_Kip_1997 a întrebat:

Parere: https://altex.ro/......gb-ubuntu/
Cine argumenteaza cel mai bine, primeste funda.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când să argumentez cu foc, zice: pagina nu a fost găsită!

| RAY a răspuns:

E bun, lipseste un ssd, in rest placa video e buna, cpu bun, 8 gb ram =ok

| Parker_Kip_1997 explică (pentru RAY):

Vreau sa stiu mai mult daca merita sa cumpar un pc de la myria(tinand cont ca-i firma chinezeasca), mai ales ca e un pc gata facut cam ieftin.

| RAY a răspuns (pentru Parker_Kip_1997):

Nu asta conteaza, nu myria a fabricat ceva, doar au asamblat pc ul, ce poate face si un gamer, poti face si tu asta pe pc garage

| Parker_Kip_1997 explică (pentru RAY):

Stiu, doar ca pe pcgarage e mult mai scump. Nu vad motivul pentru care e dat asa ieftin, avand in vedere ca pe pcgarage pleaca de la 31 de milioane neasamblat. Si d-asta zic sa nu fie afectata calitatea componentelor, daca e asa ieftin.

| RAY a răspuns (pentru Parker_Kip_1997):

Daca e placa de la Intel, nu vad de ce sa fie de proasta calitate