| GoguGog a întrebat:

Pareri telefon Huawei P9 lite?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

E ok.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratele meu are acest telefon si este foarte multumit de el.

| PhenHD a răspuns:

Eu zic ca e fain telefonul dar mai bine ati iei un SAMSUNG! sunt cu mult mai bune decat Huawei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce a scos Huawei din seria P de la 8 in sus sunt nistele telefoane foarte bune

| Aamalikaa a răspuns:

Este bun, insa nu din toate punctele de vedere. O prietena de a mea a avut unul si tin foarte bine minte ca l-a avunt 3-4 ani fara probleme, dar trebuie sa a grija ca daca il scapi de suprafete oarecum tari, se va sparge in colturi. De zgarieturi nu am ce sa zic, cand prietena mea si-a schimbat telefonul, nu avea decat o zgarietura mica (aproape 1.50 cm). Este bun, il recomand, plus ca si eu vreau sa imi iau happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Aamalikaa):

Daca ai de gind sa scapi telefonul in mod repetat, atunci iti iei un CAT sau la Huawei iei o husa UAG...

| Costy_Regele_1991 a răspuns (pentru Aamalikaa):

Ai spus ca prietena ta are telefonul de 3-4 ani, realizezi ca telefonul a aparut abia acum 1 an, nu?