| Steven_Yonutz_1996 a întrebat:

Pe browser-ul meu Google Chrome am instalat anumite programe
si mi-am schimbat motorul de cautare.Acum nu mai pot sa intru pe Google din cauza acelor MOTOARE DE CAUTARE.Ma poate ajuta cineva sa fac in asa fel incat sa imi apara pagina de pornire Google imediat dupa deschiderea browser-ului?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi browser-ul si intri in Unelte/ Setări, La pornire bifezi Deschideţi pagina Filă nouă, la Cautaţi alegi Google.

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, intra in setarile de la Chrome, dai la extensii si dezistalezi ce ai acolo, dupa cu siguranta va merge, o zi buna

| jeek0 a răspuns:

Din setari, cauti ca pagina care ti-o deschide sa fie www.google.ro sau mai poti sterge din programelele instalate aiurea daca intri in add/remove programs. o parte se pot sterge de acolo dar unele trebuie scoase manual