| didiidreew a întrebat:

Sall.Cum fac sa-mi apara ca pagina de pornire Google. ca am instalat yahoo messenger, iar acum pagina de pornire e yahoo... pentr [google chrome! scuze de categorie dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| vulpixb a răspuns:

In dreapta sus e un buton cu trei linii. Apasa-l, selecteaza "Setari", cauta "Aspect", bifeaza "Afiseaza butonul Pagina de pornire" (daca nu e bifat deja. Dupa ce ai facut aceste lucruri, sub butonul care l-ai bifat iti va aparea URL-ul paginii de pornire. Apasa pe "Modificati", selecteaza "Deschideti aceasta pagina", apoi scrie asta : http://www.google.ro/
Asta e tot!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

E greu de explicat asa da add la bumydwmy@yahoo.com iti explic eu bine si eu am avut problema asta si am rezolvat-o

| Florenta16 a răspuns:

Pai intri in setarile Google Chrome-ului, si vei gasi undeva in setarile avansate, un loc unde scrie ce pagina vrei sa ti se deschida prima atunci cand porneste Google Chrome. Si stergi restul din coloana, si scrii tu google.ro. Si puf, gata!