| Kornuletz540 a întrebat:

Pe Facebook, când scrii mesaje sau conversații pe un grup privat sau public, persoanele pe care le ai la Prieteni îți pot vedea ceea ce ai scris?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In grup public poate vedea oricine.

In grup privat vad doar cei din grup.
(indiferent daca sunt prieteni sau nu)

| cfrtobias a răspuns (pentru Bula):

Dar daca e public grupul se schimba situatia, vad toti oamenii

| Bula a răspuns (pentru cfrtobias):

Asa am si scris.

| cfrtobias a răspuns (pentru Bula):

Posibil sau ai editat, dar voiam sa sterg raspunsul meu si am eroare de la yahoo... https://prnt.sc/8qELcHfwQZZN

| Bula a răspuns (pentru cfrtobias):

Curios.
N-am intalnit inca asemenea mesaj de la yahoo, nu pot da detalii.
Asteapta cele 59 minute, dupa care incearca din nou.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt pe grup, da, vede tot grupul ce ati scris

| Hyperion7 a răspuns:

Evident

| vlllaaddd a răspuns:

Salut, chiar daca e privat atunci prietenii pot vedea ce ai scris tu, am experimentat asta nu vorbesc din auzite