| cxwatercolour a întrebat:

Cum imi pun facebook-ul privat pentru persoanele care nu le am la prieteni? Merci puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai deschizi pagina ta de facebook si in dreapta sus a paginii tale este poza ta de profil miscosara cu numele tau acolo. Langa nume ai scris ''acasa'' si apoi 2 simboluri: un lacatel si o floricica. Tu apesi pe floricica si apesi la ''setari de confidentialitate''. Iti va apatrea pagina in care alegi cine sa-ti vada profilul si alte setari de genul. Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Juleuuss a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intră aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->și aici la Vizibil pentru alege ->Prieteni ->click pe -> salvează setarea Enjoy! Ai profil Privat! (doar prietenii îți pot vedea profilul)
Baftă!

| cxwatercolour explică (pentru Juleuuss):

Mie nu-mi arata nicaieri "Personalizat". straight face