| Tommytommy a întrebat:

Pe telefonul Htc Incredible S as vrea sa pun lollipop(5.1.1) neoficial. Ati putea sa-mi spuneti daca sunteti amabili cum ar merge, pentru cei care mai au inca acest telefon. Trebuie sa precizez ca nu il voi folosi(am Galaxy S3 I9300),doar asa sa vad cum e. Voua cum vi s-a parut?

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Patita pe pielea mea. Daca producatorul a pus soft-ul ala si nu i-a mai facut update-uri, lasa softul ala asa cum e. Daca pui soft nou ai sanse de incopabilitate, chestii ce nu functioneaza sau poatepocneste, depinde de noroc. Asa am stricat un s6 edge cu Android 7