| mariaWoW a întrebat:

Imi spuneti va rog cam ce pret este la telefonul Samsung I9300 GALAXY S3 cu abonament si farabig grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| Allkin a răspuns:

Conform datelor de pe site-urile celor mai importanti retaileri online, preturile (la liber) la telefoanele Galaxy SIII, de 16 GB, sunt urmatoarele:
- EvoMag: la preţul de 2.649 lei
- Cel: 2.649 lei – White si 2.754 lei – Blue
- PcGarage: 2.649, 99 lei
- eMag: 2.699, 99 lei
- Quickmobile: 2.699 lei (exclusivitate pentru modelul de 32GB – 2899.90 Lei)
In ceea ce priveste tarifele practicate de operatorii de telefonie mobila, acestea sunt:
-Orange: 621, 24 euro – la liber, iar la abonament tarifele incep de la 299 euro
-Vodafone: 629 euro – la liber. La abonament, pretul porneste de la 99 euro
-Cosmote: nu are preturile afisate online, insa potrivit unui anunt anterior al companiei, telefonul costa 2.729 lei – la liber

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna! Fara abonament, telefonul ajunge cam la 2, 700Lei, iar cu abonament la Vodafone, pretul pleaca de la 250euro, cam asa, dar cel mai bine consulti un magazin. Pa pa!

| rocket a răspuns:

Daca doresti sa stii tot ce este de stiut, la Quickmobile.ro, varianta cu 16GB este la 2699, insa, ce altii nu stiu e faptul ca este singurul loc in care gasesti Galaxy S3 cu 32GB. Iar pretul 2899. Asta inseamna 200 lei pentru memorie dubla.

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

2700 lei fara abonament pe emag.ro. Unde de altfel...este cel mai ieftinlaughing

| onFire a răspuns:

Salut.
La liber este 2649 ron.
Depinde la ce retea te duci. Orcum la un abonament de 10 euro costa pana in 7 mil

| Paul321 a răspuns:

Si eu mi-am luat unul la fel cu 2600 ron(26 mil) la liber sau poti gasi si mai scumpe... dar la abonament nu stiu... Bafta!