| papuciirupti a întrebat:

Pe un pc cu 4gb ram si 3ghz, windowsul e mai bun pe 32 sau 64?
ps: un tutorial cum sa il curat in interior de praf? happy

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

64. Iar la curatirea prafului iti recomand un: un aspirator care poate sa sufle aerul sau un compresor cu are( daca am scris corect). http://www.emag.ro/......DZ23JBBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 3, 5 giga ram in sus se instaleaza windows pe 64 de biti, ca sa citeasca toti ramii.Cel pe 32 citeste doar putin mai mult de 3, 5 giga ram.

Deschizi capacul PC-ului si scoti fiecre componenta din slot-ul ei si o cureti cu o pensula mica de vopsea. cauti una cu par cat mai moale. la fel si placa de baza, cureti incet si cu atentie sa u rupi ceva.

| papuciirupti explică (pentru AntoniSoulesOne):

Multumesc, ceva mai puternic sa nu intampin dificultati rolling on the floor))
cu un feon cred ca e foarte bine, cu aerul rece evidentwinking

| Drimmero a răspuns:

Merge pe 64, iar ca sa-l cureti, du-te la un service sau la cineva care are compresor si ti-l curata imediat! Are atat de mare presiunea incat ti-l face mai curat decat l-ai luat tu nou.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru papuciirupti):

Depinde si de forta. sau il duci la un nenea care are cel de aer. si ii dai 5 lei si in cateva minute il ai gata ca nou.