| NoLoveU a întrebat:

Pentru jocul The Sims3 trebuie sa platesc bani adevarati ca sa il joc? va rog sa ma ajutati daca puteti, normal funda

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa platesti nimic.Il downloadezi, il instalezi si il joci.Succes! :* >big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, am avut si eu jocul The Sims3. Eventual, cand o sa ai jocul este o parola care iti da 50. 000 $: motherlode. În timpul jocului, apasati Control+Shift+C, apoi introduceti urmatoarele coduri pe care le validati cu Enter

| mir3lutza_1180 a răspuns:

Nu si eu il am si ma joc frecvent.parola ca sa iti dea mai multi bani cred ca o sti... apesictrl, shift, c si scrii motherlode

| matryko a răspuns:

Nu teoretic sunt platiti cand cumperi jocul. (sau daca e piratat). Deci nu trebuie sa platesti!

| NoLoveU explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutorhappyCRACIUN FERICIT!

| NoLoveU explică:

Ceao! Am o rugaminte, cine imi poate scrie link-ul de unde pot lua jocul Sims 3? Si daca ma puteti ajuta cum se instaleaza? Am nevoie de crack-uri? Multumesc

| Recalo_Ionela_1998 a răspuns (pentru mir3lutza_1180):

Buna,imi poti spune de unde l-ai downloadat?