| DannyR0 a întrebat:

Pentru specialisti, mi-am creat urmatoarea configuratie si doream sa intreb in acest buget de aprox 3200 lei ce parere aveti? Sunt deschis oricarei discutii, daca ai un sfat nu ezita sa-l dai. happy

Procesor: Ryzen 5 1600
Placa de baza: MSI B350M GAMING PRO
Placa video: GeForce GTX 1060 6gb
Ram: 8Gb
Sursa: Seasonic M12II-520 EVO Edition Bronze 520w
Carcasa: Deepcool Tesseract SW black

1 răspuns:
| Sk8terBoy a răspuns:

Salut, configuratia e destul de buna pentru cerintele actuale ale jocurilor nou-aparute (ca presupun ca de asta il vrei), dar e posibil sa gasesti componentele la un pret mai bun, de BF: http://bit.ly/2jygjYo