| RB26DETT a întrebat:

Pioneer sau Sony? Am de gand sa-mi cumpar o pereche de casti in jurul sumei de 100 de lei, casti de tip in-ear. As dori sugestii, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Noisestorm a răspuns:

Ia-ti Pioneer, mi-am luat o pereche si sunt foarte multumit de calitatea sunetului! Sony stiu ca au probleme cu firul.

4 răspunsuri:
| мартна a răspuns:

Parerea mea, SkullCandy :p

| MarcelineSykes a răspuns:

Sony

| MasterFlo a răspuns:

Sony sunt de calitate și au servici (in caz de defecțiune tehnică) mai bună ca Pioneer happy Sper că te-am ajutat!

| Kanajambe69 a răspuns:

Pioneer.
Argument: Marea majoritate a DJ-ilor folosesc Pioneer sau Sennheiser.