| anonim_4396 a întrebat:

Pioneer SE-MJ751 sau Sony MDRV55? Ce caști să-mi cumpăr?
Accept si unele propuneri! big grini

1 răspuns:
| Ni_Da_1997_c72H a răspuns:

Ia-ti Sony MDRV55, uite aici cateva caracteristici care-ti vor arata de ce sa-l cumperi aceste casti : Aratati bine la pupitrul de DJ - Aceste casti moderne, curbate vor adauga o nota de stil setului dvs. de DJ si sunt disponibile in patru culori la alegere

Usor de transportat si de depozitat - Designul pliabil permite depozitarea usoara - doar pliati-le si puneti-le in geanta atunci când nu ascultati muzica.

Nu pierdeti niciun ritm - Cupa reversibila si cablul de 1, 2 m pe o singura parte faciliteaza auditia cu o ureche la pupitrul de DJ.

Acordati toata atentia ritmurilor dvs. - Concentrati-va pe reglare fina si mixare cu aceste casti cu sistem inchis si izolare a zgomotului

Dati basul mai tare, bucurati-va de sunete inalte - Beneficiati de un bas bogat gratie difuzorului din neodim de 40 mm si unei game de frecvente de 25.000 Hz pentru sunete inalte puternice

Auziti fiecare detaliu - Ascultati piese de club cu puterea ridicata de intrare de 1.000 mW si sensibilitatea de 105 db/mW, pentru sunet precis indiferent de volum

Auditie confortabila - Indiferent daca va aflati la platane sau in miscare, banda lata de fixare pe cap si cupele captusite va ofera confortul de care aveti nevoie. -Designul pliabil va permite sa le luati oriunde
-Sunet clar, dinamic gratie difuzorului din neodim
-Zgomot minim de fond cu castile cu sistem inchis