| Daria9898 a întrebat:

TPU! Sora mea va implini in curand varsta de 18 ani. As dori sa ii cumpar un cadou in jurul sumei de 200 de lei. Sugestii? :d

Răspuns Câştigător
| HinataYuno a răspuns:

Ai putea sa ii iei un parfum,un set de bijuteri (daca se poate si de aur,doar daca nu e alergica sau nu suporta aurul),un articol de vestimentatie dragut in functie de gusturile ei,un ursulet urias(verisoara mea a primit unul de la niste prietene de majorat si a fost foarte incantata),un articol de decorat(o vaza,ceva stilat,asta e in functie de gusturile ei, tu oricum o cunosti si le sti, presupun), astea sunt toate care mi-au venit in minte, sper ca te va ajuta. Bafta la alegerea cadoului si distractie la majorat! :3

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Un set de bijuterii dintr-un metal pretios, poti merge la un artist sa ii ceri sa iti picteze un tablou cu portretul sorei tale, poti ii umpli camera cu flori si baloane cu heliu in culoarea preferata.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ar trebui sa-i oferi ceva pentru lunga durata.Un lantisor de argint si un parfum cred ca ar fi potrivit.

| Mytsaa a răspuns:

Poti sa-i iei un tricou, o bluza ceva cu mesaj amuzant de majorat, bijuterii, o cutiuta de aia speciala pentru bijuterii daca sora ta este pasionata de asa ceva, un plus mare tot cu un mesaj amuzant.

| alinbogdann a răspuns:

Un tricou o bluza, un parfum...

| Daria9898 explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri love struck! Cred ca un lantisor ar da foarte bine happy