| JustMee96 a întrebat:

Poate am gresit categoria, scuze. Vreau si eu sa aflu cum intru in modem sa umblu la setari wi fi. Stiu ca trebuie sa scriu sus la adresa 192.168.1.1 si sa ma loghez. Inainte scriam la ID "admin" si la parola tot admin. (era inainte). Acum nu mai merge. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Incearca "admin" fara parola! Sau "Admin". Sau cu parola 1234. Asta daca stii ca nu le-ai schimbat! Daca nu merge, fa-i un reset!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca ti ai schimbat userul si parola

| JustMee96 explică:

Nu a fost schimbat nimic la modem, parola, user, nimic. Eu voiam sa scot parola de fapt. Sau sa o modific, ma mai gandesc. In fine, o sa vad ce fac. Poate alte sfaturi de la cunoscatori!

| JustMee96 explică:

Am incercat tot ceea ce ati spus. Nu a mers nimic. M-am uitat pe spatele modemului, am vazut acolo un sir de caractere(o parola) si am scris admin la Id si am scris chestia aia la parola si am intrat! Oricum multumesc pentru ca ati incercat sa ma ajutati. Trebuie neaparat sa aleg un raspuns castigator!?