| anonim_4396 a întrebat:

Pot face in asa fel incat sunetul sa se auda si la boxe si la difuzoarele integrate din laptop? Am niste boxe slabe 1.2W si difuzoarele laptopului au cam tot aceeasi putere, cand conectez mufa jack functioneaza doar boxele, as putea face sa functioneze toate 4 simultan? Daca da, cum?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Nu, nu cred ca poti face asa ceva. Cel putin nu vad cum ai putea face... Odata ce ai cuplat boxele la laptop, trebuie sa le selectezi din control panel. si nu poti selecta si boxele dedicate si boxele integrate in acelasi timp...