| funkadelic a întrebat:

La introducerea jackului de la casti in mufa speciala de la laptop, am constatat ca sunetul se transmite simultan atat in casti, cat si in difuzoarele integrate ale laptopului, practic nu mai este intrerupt sunetul in difuzoare. Stie cineva care este problema?

3 răspunsuri:
| AnatofieeCristi a răspuns:

Http://adf.ly/2Kepr o statie virtuala mini care este pentu astea... si alegi prin ce boxe. acum depinde de ce setari ai la sunet.

| stelistu21 a răspuns:

Nu

| Sandu_6041 a răspuns:

Am si eu o intrebare mi-am cumparat casti si microfon incorporat vreau sa il instalez sau sa fac ceva sa imi mearga sa mi se auda in casti melodii etc cine ma ajuta add la mes rapperu_sandu