| anne0303 a întrebat:

Pot sa duc la developare o poza gasita pe net? Daca duc sa imi faca pozele si i zic sa le faca 9 x 13 mai trebuie sa re redimensionez acasa? Daca nu, ce dimensiune trebuie sa aiba?

1 răspuns:
| Agnes00 a răspuns:

Se developeaza doar filmul fotografic. Tu poti sa pui poza respectiva pe un cd sau un stick si ti-o scoate pur si simplu. Poate sa le faca orice dimensiune, cu cat e rezolutia pozei mai buna, cu atat ti-o poate face mai mare.